Hayalinizdeki bahçe ve balkon için; doğru mobilya seçimi!

Tarzınıza Göre Bahçe ve Balkon Mobilyaları Oliva Garden’da!

İç mekan için kurgulanan dekoratif yaklaşımlar, artık açık havada da yaşam alanlarıyla fark yaratmaya başladı. Farklı materyallerle tasarlanan kendine özgü gruplara sahip bahçe mobilyaları Oliva Garden’da bahçe ve balkonları özgün ve kaliteli model olarak taçlandırılmak üzere hazırlanıyor.

Her zaman farklı ve özgün olarak ilerlemeyi hedefleyen marka çatısı altında bulunan mobilyaların çoğu özenle tasarlanan ürünleri kapsamaktadır. Formlar üzerinde örgülü dokulara kadar özel tasarımlarla fark yaratan mobilyalar, modern ve yalın tasarımlarla buluşarak lüks anlayışlarınızı açık havada da yansıtmanıza yardımcı oluyor.

Karadeniz’in En Büyük Bahçe ve Balkon Mobilya Dünyası

Dört mevsim boyunca dış mekanlar için gönül rahatlığıyla kullanabilen bahçe mobilyaları, kalitesi ve dönemin trendlerine uygunluğu ile en çok tercih edilenleri yansıtmaktayız. Dayanıklı yapıları ve kir tutmayan yüzeyleri sayesinde şıklığından ödün vermeden rattan modeller de dahil olmak üzere en çok tutulan modelleri satışa sunmaktayız.

Kaliteli malzemelerin seçenekleri sayesinde farklı zevklere göre çeşitlilik sağlayan modellerle açık hava keyfinizi ikiye çıkartmanız için bahçe ve balkon mobilyaları kapsamında el emeğinin ve sanatın bulunduğu her şeye dokunuyor ve hepsini showrooma taşıyoruz. Yenilikçi bakışla birlikte ilgi alanlarına göre sadece tüketiciye değil otel, kafe ve restoranlara da toptan satış imkânı sunuyoruz.  Oliva Garden Bahçe ve Balkon Mobilyaları Mağazası’nın yakın gelecekteki hedefi ise özgün, yaratıcı ve farklı modelleriyle her zaman merak uyandıran ve kaliteden ödün vermeyen bir marka olarak yola büyüyerek ve gelişerek devam etmek.

Son trendleri takip ederek değişim gösteren ve ihtiyaçlara göre cevap verebilmek adına her zaman modayı takip ederek tasarımları kaliteli ve konforlu sunuyoruz. Size daha pratik çözümler, fonksiyonel kullanımlar, değişik tasarım ve renkler sunarak, bulunduğunuz mekanları daha keyifli yapıyoruz.

Vizyonumuz, sadece Karadeniz içerisinde kalmadan Türkiye çevresinde de satış gerçekleştiren modaya uygun bahçe ve balkon mobilyalarında öncü firma kuruluşu olmaktır.

Misyonumuz, müşterilerin, bol çeşitli ve fiyat avantajlı uygun ödeme koşullarıyla iyi hizmet aracılığı sayesinde ihtiyaçlara kolay ulaşımı sağlayabilmektir. Bunların sonucu olarak bahçe ve balkon mobilyalarında yaşam stillerini geliştirebilmeye yardımcı olmaktır. Asıl amaç ise balkon ve bahçe mobilyası perakendeciliğinde pazarı geliştirmektir.

Renkli dış mekanlarınız için mobilya ve aksesuarları Oliva Garden olarak dünyanızı renkle dolduran, modern, akıllı, pratik, kaliteli ve eğlenceli bahçe mobilyaları doğaya uygun yapılan koşullar ile gerçekleştirmekteyiz. Oliva Garden’ın mobilya koleksiyonu, bahçelerinizde geleneksel olarak gerçekleşen oturmalarınızdan başlayarak havuz kenarındaki lounge setlerine kadar uzanmaktadır.

Bahçe mobilyası ve salıncak ürünlerinde gerçekleştirilen inovasyonlar ile yenilikçi ve teknolojiye önem veren Oliva Garden, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı her zaman önemser.

  • Çözüm ortaklığı anlayışı ile benimsenen işiniz işimizdir çalışma ilkesi altında müşterileri desteklemek,
  • Hizmetimizi sunduğumuz müşterilerimize kalite ve konfor güveni sayesinde huzurlu ortamları oluşturmak,
  • Satış sonrasında kurulum ve nakliye süreçlerinde müşterilerin yanında olmak,
  • Müşterilerin ve ülkenin ekonomisi kapsamında fiyat aralığında hizmet vermek,
  • Nihai müşteriler için minimum maliyetli yüksek kaliteli ürünleri sunabilmek ve süreklilik sağlayabilmek,
  • Kaliteli ve zengin balkon ve bahçe mobilyaları üzerinde seçenekleri üstün hizmet kalitesiyle birleştirerek memnun müşterileri oluşturmayı ilke edinmek.

Oliva Garden Bahçe ve Balkon Mobilyaları Mağazası çatısı altında her yıl yenilenen koleksiyon için iroko, bambu, kestane bambu, alüminyum ve rattan olmak üzere özel oluşturulan bahçe mobilyaları için tasarımları sunuyoruz. Tüm bahçe ve balkon mobilyaları ürünlerimizde kalite ve estetiğin ön planda tutulması için ödün vermiyoruz. Ayrıca ergonomik ve bütün hava koşullarına uygun dayanıklılık sağlıyoruz. Tasarımlar ve materyaller için doğal dokuları ön planda tutarak etnik figürlerin modern boyutta uyuşmasından ilham alıyoruz.